O serwisie krawcowanajuz.pl

Kim jest Krawcowa na już?

Zazwyczaj poprawki krawieckie dopadają człowieka nagle. Kupione spodnie trzeba skrócić albo przedłużyć, spruty zamek wymaga przeszycia, a sukienka leży niepotrzebnie w szafie, bo za ciasna lub za szeroka. Krawcowa na już w sposób szybki i prosty ma zaradzić takim problemom.

Polscy krawcowi – jeden serwis

W serwisie każdy, kto posiada krawiecki fach w rękach, może założyć własną wizytówkę online, dzięki której jego umiejętności i pracownia staną się łatwe do odnalezienia dla klienta, który właśnie potrzebuje precyzyjnej, krawieckiej ręki. Wizytówki wyświetlają się w zależności od lokalizacji, jaką wskaże Klient. Dzięki temu ma on zawsze pod ręką wygodny dostęp do krawcowej, najbliżej własnego domu.

Promocja poprzez wiedzę

Udostępniając narzędzie, chcieliśmy, by nie koncentrowało się ono jedynie na formie katalogu. Ma ono również pozwalać na swobodną promocję zakładom krawieckim zarówno tym większym, jak i tym całkiem malutkim. Dlatego każdy właściciel wizytówki w ramach swojego konta może odpowiednio opisać swój warsztat i doświadczenie, dodać logo lub zdjęcie, a jeśli będzie chciał, publikować na naszym blogu artykuły eksponujące jego wiedzę i kompetencje.

Wiarygodne, nowoczesne doświadczenie

Aby Krawcowa była faktycznie zawsze na czasie, na topie i na już, trzymamy rękę na pulsie, sprawdzamy wszystkie wizytówki, sugerujemy, co należy zmienić i służymy pomocą w zakresie właściwej ekspozycji treści. Użytkownicy poszukujący usług krawieckich mogą dzięki temu mieć pewność, że wizytówki są aktualne, a zgromadzona ilość gwiazdek lub rekomendacja na głównej stronie faktycznie decydują o kompetencjach.

Potrzebujesz krawcowej, ale NA JUŻ?!
Klikaj i wybieraj...